Показать сообщение отдельно
 22.02.2016, 20:44  
#2327
  Чёрный Тролль Чёрный Тролль вне форума
  Заблокирован
Детали профиля (+/-)
Ответов: 666
Регистрация: 01.11.2015
Адрес: Земля
Спасибо:46/38
Не понравилось:14/0
Репутация: 101

PMR писал (а) Посмотреть сообщение
Вообще, судя по СМИ, в Украине новый майдан назревает? Уже тысяча человек собралась.
да, блин, жуть творится!
вот описание очевидца:

МайданТри (продовження)
Ето же нада??? Тільки-но я написав про інтерпретацію російськими ЗМІ “третього майдану”, як – звонок мені… “Здравствуйті Віталій, ми із Маскви, пракамінтіруйтє што січас проісходіт в Кієвє”….
Ну, якщо коротко, - кажу, - то ситуація на данний момент виглядить слєдующим образом. Весь абсолютно народ вийшов на Майдан і занімається погромами, вандалізмом та битовим мародьорством. І помімо того, шо требує от властєй отстранить от власті всі власті, ще хоче получить назад права матюкаться руським язиком…
А власті кажуть: Костьми ляжем, а примусимо вас матюкаться мовою Лесі Українки і Великого Кобзаря, а не якогось там, ****ь, Фонвізіна… Ідітє нахуй, короче, - кажуть…
А замість рішеній проблєм трудового народа, власті завезли в Київ свіжих американських снайперів і розсадили по всім пентхаусам столиці, конфіскованим у пролєтаріата. Снайпери всі - сплош одні нєгри… Ну і ще пару жидів, щоб Вальцману приятно було…
Отак от ситуація, прімєрно… Тривожна і напряжонна…
Я б кажу, і сам пішов на Майдан, та десь лапті ніяк не знайду, навєрно за батарею впали… Ну, це не сильно страшно, бо й так понятно, що хунті хана до вечора, - даже без мене…

by Vitalii Chepynoga
  Вверх